reklamı kapat

POPÜLER

ViewSonic PJD7822HDL

ViewSonic’ten sinema keyfini evlere getiren projektör

ViewSonic, yeni ev eğlence projektörü PJD7822HDL‘yi satışa sundu. 3.200 ANSI lümen parlaklık değeri ve 15.000:1 kontrast oranıyla göze çarpan projektör, evde sinema keyfi yaşama imkanı tanıyor.

ViewSonic PJD7822HDL
1,3 kat optik yakınlaştırma yeteneğiyle mesafe sorunu ordan kaldıran projektör, 1080p görüntü kalitesi sunuyor. Çift HDMI ve şarj özellikli USB bağlantı noktalarına sahip olan projektör, Google Chromecast gibi kablosuz görüntü aktarıcı cihazların çalışmasına da destek veriyor. DynamicEco teknolojisi sayesinde yüzde 70’e varan enerji tasarrufu sağlayan ViewSonic PJD7822HDL, DLP Link teknolojisi ile üst kalitede 3D görüntü deneyimi yaşatıyor.

ViewSonic PJD7822HDL
Projektörde kullanılan Advance DLP (Digital Light Processing – Dijital Işık İşleme) teknolojisi ise net, keskin ve canlı görüntüler üretiyor. LCD projeksiyon cihazlarına göre daha hızlı tepki süresine sahip olan PJD7822HDL, filtresiz tasarımıyla temizleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Değişim gerektirmeyen DLP tabanlı lamba tasarımı ile satın alma maliyetini düşüren projektörün resmi satış fiyatı henüz belli değil.

İLGİLİ HABERLER