reklamı kapat

POPÜLER

Vivo TWS2 ANC ve TWS 2e kablosuz kulaklıklar Türkiye'ye geliyor

Vivo TWS2 ANC ve TWS 2e kablosuz kulaklıklar Türkiye’ye geliyor

Vivo TWS2 ANC ve TWS 2e kablosuz kulaklık modellerinin yakında Türkiye’ye geleceği aktarıldı. Vivo ürün gamını büyütüyor.

Türkiye’de uzun zamandır resmi olarak yer alan Çin merkezli üreticilerden Vivo, bugün iki yeni kablosuz kulaklık modelinin Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. Firmadan modellerin merak edilen fiyatları gelmedi ancak aşağıdaki diğer detaylar verildi:

“Tüketicilere rahat bir kullanım sunmak için oldukça hafif ve kulağa tam oturan özel tasarıma sahip olan TWS 2 ANC kulaklık, 4,7 gramlık bu zarif tasarımı ile varlığını unuttuyor.

Gelişmiş akustik tasarımı, 12,2 mm’lük süper güçlü bas sistemi ve 40 dB Gelişmiş Gürültü Önleme özelliği ile kullanıcılara akıcı bir deneyim sunuyor. vivo, müzik tutkusunu da her ürününde tüketicileriyle paylaşıyor.

DEEP-HD sürükleyici ses sistemi ile de TWS 2 ANC kablosuz kulaklıklarda hayallerin gerçekleştidiği bir ses deneyimi sunuyor. DEEP-HD sistemi, en gürültülü ortamlarda bile netlik ve kusursuzluğu sağlayan bir ses otoyolu oluşturuyor.

Aynı zamanda 88 ms gecikme süresine de sahip olan TWS 2 ANC kulaklık ses ve hızın mükemmel bütünselliği ile oyunseverlerin de beklentilerini karşılıyor. 29 saatlik ultra uzun pil ömrüne sahip kulaklık, aktif gürültü önleme özelliği aktif iken 4,1 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunuyor.

Daha sakin ortamlarda bu süre özelliği kapatılarak süre 7,3 saate kadar uzatılabiliyor. Vivo TWS 2e’de ise yüksek performanslı bir çip ve büyük kapasiteli pil, kompakt bir çerçeveye yerleştirildi.

Olağanüstü güç yönetimiyle bir araya getirilen kulaklık istediğiniz tüm özgürlüğü size sunuyor. Tek bir şarj ile 7,6 saat, şarj kutusuyla eşleştirildiğinde ise 30 saatlik uzun pil ömrüne sahip.”

İlginizi Çekebilir

Uçan otomobil modellerinin öncüsü