reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Y200

Vivo V40 modeli de çok yakında resmi olarak lanse edilecek

Vivo V40 modeli de çok yakında resmi olarak lanse edilecek. Şirket ürün gamını inanılmaz bir hızla büyütmeye devam ediyor.

Resmi kayıtlara giriş yapan Vivo V40, buna göre çok yakında yer alıyor. Aynı zamanda V40E ile V40 Pro da geliyor, kaynaklar pazara bir V40 Lite’ın sunulabileceğini de belirtiyor. Henüz detaylı sızıntıların yapılmadığı telefonlar, Türkiye satış ihtimali de taşıyor. Vivo’dan elbette başka modeller de geliyor. Örneğin 30 Mayıs tarihinde Çin’de S19 tanıtılacak. Telefonlardan S19’da düz, S19 Pro’da ise kavisli bir ön yüzü benimseyen firma, telefonların selfie kameralarını bir ekran deliğine konumlandıracak. Yeni telefonlardan üstte yer alan Vivo S19 Pro, sağlam bir kaynağın sızıntılarına göre 6,78-inç boyutunda bir 120 Hz’lik 1.5K OLED ekran üzerine kurulacak ve gücünü MediaTek Dimensity 9200+ işlemciden alacak. En üstte 16 GB + 512 GB depolama ile sunulacak gibi görünen telefon, arkasında 50 megapiksel geniş açı + 8 megapiksel ultra geniş açı + 50 megapiksel telefoto kameraları bir araya getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Selfie kamerasının da 50 megapiksel çözünürlükte olduğu söylenen telefon, 5.500 mAh‘lık bataryası için 80W hızlı şarj desteği sunacak. Daha alttaki Vivo S19 ise kaynaklara göre gücünü Snapdragon 7 Gen 3 işlemciden alacak ve 80W hızlı şarj destekli 6.000 mAh batarya ile donatılacak. Arkalarında halka şeklinde yumuşak ışık verebilecek bir flaşa/ışığa yer verilen telefonlar, bu ışığı duruma göre değiştirecek yani örneğin telefoto çekimlerde ışık kendisini daha uzağı aydınlatacak şekilde otomatik olarak ayarlayabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo V40 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER