reklamı kapat

POPÜLER

Vivo X100 Ultra

Vivo X100 Ultra modelini gösteren yeni fotoğraflar paylaşıldı

Vivo X100 Ultra, X100s ve X100s Pro 13 Mayıs’ta geliyor. Telefonları bugün gündeme taşıyan ise direkt olarak X100 Ultra oldu.

Vivo X100 Ultra, X100s ve X100s Pro 13 Mayıs tarihinde Çin’de düzenlenecek bir etkinlikte görücüye çıkarılacak ve burada en çok X100 Ultra dikkat çekecek. Yukarıda paylaşılan fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere arkasında gerçekten devasa bir yuvarlak yapılı kamera modülü bulunan telefon, dün yapılan sızıntıya göre Çin’de 930 dolardan başlayacak. X100 Ultra kısa süre önce Vivo X100 Pro’dan daha iyi telefoto (Sektördeki en büyük telefoto kamera sensörüyle geliyor ve 200 megapiksel çözünürlük sunuyor) ve gece fotoğraf deneyimi sunacak bilgisiyle ses getirmişti. Geçtiğimiz günlerde ise telefonla çekilen sayfanın altında görebileceğiniz bazı örnek fotoğraflar gündeme gelmişti. Örnek fotoğrafları gerçekten harika görünen ve özellikle telefoto yani zoom performansı dikkat çeken telefon, aynı zamanda makro yani yakım çekim konusunda da çok yetenekli görünüyor. Amiral gemisi Vivo X100 Ultra geçtiğimiz haftalarda da bir şirket yetkilisi tarafından üstü kapalı olarak, “Telefon özellikli bir profesyonel kamera olacak.” yorumunu almasıyla öne çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada Vivo geçtiğimiz ay telefonlarına yönelik kamera teknolojileri için “BlueImage” markasını da duyurmuştu. Huawei’nin Leica ortaklığı bitince doğan XMAGE’i gibi firma tarafından direkt olarak görüntüleme / kamera tarafında kullanılması için hazırlanan marka için daha fazla “vizyon” detayının daha sonra paylaşılacağı belirtiliyor. Peki BlueImage ile beraber Vivo-Zeiss ortaklığı bitecek mi? Şirketin resmi açıklamasına göre hayır. Vivo’nun Marka ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jia Jingdong, Vivo-Zeiss iş birliğinin BlueImage sonrasında “yeni bir döneme gireceğini” belirtiyor, aktarıldığı kadarıyla iki isim telefonlar için yüksek kaliteli optikler / lensler tasarlamaya devam etmek istiyor.

Vivo X100 Ultra yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli

İLGİLİ HABERLER