reklamı kapat

POPÜLER

vodafone

Vodafone’dan çocuklara özel akıllı saat

Vodafone, yeni akıllı saatiyle ebeveynlere çocuklarını günün her saatinde takip etme imkanı veriyor. Alcatel tarafından üretilen saat, Vodafone’un saat için hazırladığı Dijital Yaşam Tarifesi’ne ek ayda 10 TL’ye sunuluyor.

4-10 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden saat, çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında bildirim yollayarak sizi haberdar ediyor.  Suya ve toza dayanıklı olan saat, 4 güne kadar bekleme süresine sahip.  Saat, çocukların ebeveynler tarafından belirlenen kişilerle iletişim kurmalarını sağlıyor ve GPS özelliğiyle anlık lokasyon takibine imkan tanıyor. Çocuklar, ebeveynlerin önceden belirlediği 10 kişi tarafından aranabiliyor ve sadece tanımlanan kişilere arama yapabiliyor.

Engin Aksoy: “Akıllı Çocuk Saati ile ebeveynler her an çocuklarının yanında olacak”

Müşterilerinin yaşam kalitesini yükselten dijital teknolojiler sunmaya devam ettiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, dijitalleşmeyi mümkün olduğu kadar çok insanın hayatına entegre edecek, dijital bağlantılı yaşamı bireyler ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılacak yenilikçi ürün ve servisler sunmaya odaklanıyoruz. Herkesi geleceğin heyecan verici yeni teknolojilerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Bu doğrultuda, çocuklarına her an her yerden ulaşmak ve nerede olduğunu bilmek isteyen tüm anne babalar için güvenilir bir çocuk takip çözümü sunuyoruz. Alcatel işbirliğiyle sunduğumuz ‘Akıllı Çocuk Saati’ ile ebeveynler çocuklarını günün her saatinde takip edebilecek ve diledikleri zaman onlarla iletişim kurabilecek. Vodafone olarak, abonelerimizin hayatını her alanda kolaylaştırmaya ve akıllı hale getirmeye devam edeceğiz.”