reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Game On

Vodafone Park’taki Lenovo Game On sonunda kapılarını açtı

Lenovo’nun Beşiktaş JK ile birlikte hayata geçirdiği ve dünyada bir spor kompleksi içinde yer alan ilk gerçek kapsamlı gaming alanı ‘Lenovo Game On’ açıldı. Vodafone Park’taki Lenovo Game On, oyun severlere 40 farklı oyundan Artırılmış Gerçeklik tabanlı uygulamalara kadar yepyeni bir deneyim sunuyor.

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birinde yer alan Lenovo Game On oyun oynamayı seven tüm genç ve yetişkinlere hitap ediyor. 1.000 metrekarelik alanda hem güvenli hem de rahat bir ortamda oyun oynamak mümkün hale geliyor. Ayrıca alanda düzenlenen turnuvalara katılıp yeteneklerini yarıştırabilmek gibi alternatifler de söz konusu olacak. Lenovo Game On her gün 12:00-24:00 saatleri arasında açık olacak. Legion marka oyun bilgisayarlarında Age of Empires, Assassin’s Creed Origins ve Call of Duty WWII’de dahil olmak üzere 40 oyunu oynamak mümkün.

Fakat sürprizler bununla sınırlı değil. Lenovo’nun Jedi Challenges AR (Augmented Reality – Artırılmış Gerçeklik) tabanlı uygulaması, satışa sunulmadan önce mekâna özel olarak ziyaretçilerinin deneyimine sunuluyor. Lenovo Game On’da 3 ayrı Jedi Challenges alanı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyun severler, Lenovo Game On’da Microsoft’un oyun konsolu Xbox ile oyun oynama şansına da sahip olacak. 200 metrekare büyüklüğünde tasarlanan Xbox deneyim alanında 20’den fazla konsol var ve Lenovo Game On’u ziyaret edenler en yeni oyunları dünyanın en güçlü konsolu olan Xbox One X ile gerçek 4K olarak oynayabilecek.

İlgili Video

Karşınızda dünyanın en güçlü oyun konsolu