reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan Ramazan ayına özel 15 GB’lık internet

Vodafone, Ramazan ayında kullanıcıların yüzünü güldürecek bir haber paylaştı.

Şirket, Ramazan ayı boyunca faturalı ve faturasız tüm müşterilerine 15 GB mobil interneti sadece 29 TL’ye sunacağını açıkladı. Vodafone’a yeni gelen müşterilerin de yararlanabileceği kampanya kapsamında sunulan teklifin mevcut tarifenin üzerine 30 günlük ek paket olarak satın alınacak.

Vodafone’un “Ramazan Paketi”nden yararlanmak için Vodafone Yanımda mobil uygulamasını veya vodafone.com.tr adresini kullanabileceğinizi de belirtmekte yarar var. Şirketin önümüzdeki günlerde ne gibi yeni kampanyalar sunacağını hep birlikte göreceğiz. Şirket, 15 GB’lık paketi hakkında açıklamada bulundu.

Engin Aksoy: “Müşterilerimiz Ramazan sevincini gönüllerince paylaşacak”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müşterilerinin Ramazan sevincini artırmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, müşterilerimizin kesintisiz internet ihtiyaçlarına yönelik kazandıran teklifler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, bu Ramazan’da da kesintisiz internet deneyimi yaşamak ve bol bol paylaşımda bulunmak isteyen müşterilerimiz için yeni bir kampanya geliştirdik. Ramazan Paketimiz ile faturalı ve faturasız tüm müşterilerimize 15 GB mobil interneti sadece 29 TL’ye sunuyoruz. Ramazan Paketimiz ile müşterilerimiz içinde bulunduğumuz salgın döneminde sevdikleriyle yan yana olamasalar da birlikte kalabilecekler. Şirket olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcı için hazırlanan çok iyi yeni özellik