reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8+

Vodafone’dan Sevgililer Günü’ne özel Samsung Galaxy A8 kampanyası

Vodafone, Samsung’un ilk çift ön kameralı modeli Galaxy A8 ve A8+ için Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor. Akıl Almaz Değişim kampanyasından çalışır durumdaki eski telefonunu Vodafone’a getiren aboneler yararlanabiliyor. Bu sayede kendileri ve sevdikleri için son teknolojiye sahip iki Samsung Galaxy A8 akıllı telefonu 3.600 TL’ye varan indirimlerle satın alabiliyorlar.

Komple ön cephe ekranı (Sonsuz Ekran) ile mükemmel tutuşlu ergonomik bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy A8 ve A8+ her şart altında istenildiği an canlı ve net selfie çekimleri yapmaya imkân tanıyor. Samsung telefonlarda ilk canlı odaklanma özellikli çift ön kamera özelliğini taşıyor. 16MP + 8MP F1.9 çift ön kamera ve 16MP F1.7 arka kamera donanımı ile öne çıkıyor. Çift ön kamera birbirinden bağımsız çalıştığı için, telefonlar selfie çekiminde en uygun kamerayı kullanarak hem arka planlı yakın çekimlerde hem de portre çekimlerinde en iyi sonucun alınmasını sağlıyor. Ayrıca gelişmiş canlı odaklanma özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığını kolayca istenilen şekilde ayarlayarak yüksek kaliteli fotoğraflar elde etme imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayat kolaylaştıran özellikler

Bunun yanı sıra metal 3D cam, 4 GB RAM ve 64 GB ROM içeren yeni seri; suya dayanıklılık, parmak izi tarayıcı, yüz tanıma ve hızlı şarj özelliklerine de sahip. Siyah, orkide grisi ve altın renk seçenekleriyle sunulan yeni Samsunglarda IP68, artırılabilir hafıza, Bixby, ileri seviye güvenlik, güvenli klasör, Samsung Pay, Samsung Health, Samsung Cloud, Dual Messenger ve Akıllı Ağ Anahtarı gibi ek özelliklerle de yer alıyor.