reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A8
Samsung Galaxy A8

Yeni Samsung Galaxy A8 ve A8+ Türkiye’de

Samsung, Galaxy A serisinin en yeni üyeleri Galaxy A8 ve Galaxy A8+’ı nihayet Türkiye’de satışa sundu. Çift ön kamerası ile selfie çekme deneyimine yeni bir boyut kazandıran yeni Galaxy A serisinin gece çekim performansı Tarihçi, Seyahat Yazarı, Profesyonel Rehber ve Konuşmacı Saffet Emre Tonguç eşliğinde Ayasofya’nın muhteşem ambiyansında deneyimlendi. İstanbul’un en iyi selfie noktalarını belirleyen ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven, tanıtımda yer alarak Galaxy A8 ve A8+’ın ön kamera performansını tescilledi.

Galaxy A8 ve A8+ Türkiye lansmanında konuşan Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen “Tüketici beklentilerini dikkate alarak geliştirdiğimiz ürünler sayesinde akıllı telefon pazarının küresel lideriyiz. Türkiye’de de tüketici beklentilerini dikkate alarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Sektörde trendleri belirleyen mobil ürünleri 2018 yılında tüketicilerimize sunarak, geçen sene olduğu gibi bu sene de ‘Türkiye’nin En Beğenilen Cep Telefonu Markası’ olmayı hedefliyoruz” dedi.

Yeni Galaxy A8 ve A8+ modelleri, 16MP + 8MP Çift Ön kamera ve büyük sonsuz ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. Gelişmiş canlı odaklanma özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığı kolayca ayarlanarak yüksek kalitede fotoğraflar elde edilebiliyor.

Yeni Samsung Galaxy A8 serisinin fiyatı ne olacak?

Gece siyahi, orkide grisi ve altın sarısı renk seçenekleriyle gelen Galaxy A8 ve A8+’ın sırasıyla satış fiyatı 2.899 TL ve 3.299TL olacak.