reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Atlas’ın ilk resmi görselleri yayınlandı [Video]

Volkswagen’ın yeni SUV modeli, yayınlanan görsellerle birlikte yüzünü göstermeye başladı. Volkswagen, Atlas modeliyle segmentinde oldukça iddialı.

İlk olarak 2013 Detroit Otomobil Fuarı’nda kullanıcılarla buluşan CrossBlue konseptinin, hatları üzerine oluşturulması beklenen Volkswagen’ın yeni SUV modelinin son aşamaları gelindiğini ve model için belirlenen ismin “Atlas” olduğunu sizlerle paylaşmıştık. 27 Ekim’de özel bir etkinlikle tanıtılması beklenen yeni SUV modeli için Volkswagen’den ilk resmi görsel yayınlandı.
vwcrossblue

Volkswagen ekibi yeni SUV modelinin tasarım hatlarının bir bölümünü gösteren görselle birlikte “Chapter 1” adıyla birde video yayınladı. Yayınladan videoda markanın üst düzey yöneticileri neden yeni bir SUV’ye gerek duyduklarını kısa kısa bölümlerle açıklık getirdi. Amerika’nın çeşitli yerlerinden görüntülerin yer verildiği videoda yeni SUV’nin 7 kişinin rahatlıkla oturabileceği bir model oluşuna dikkat çekiliyor. Özellikle Amerikan pazarına hitap etmesi beklenen modelin özellikleri ve sunulacağı pazarlar düzenlenecek etkinlikte ortaya çıkacak.