reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Tiguan’ın yeni versiyonunun ilk görselleri ortaya çıktı: 2017 Tiguan Allspace

Volkswagen’in önümüzdeki ay düzenlenecek organizasyon kapsamında tanıtacağı yeni Tiguan versiyonunun çizimleri akıllardaki sorulara cevap niteliğinde.

Volkswagen’in sınıfında en çok tercih edilen modellerden biri olan C segment SUV modeli Tiguan için önümüzdeki yıl bir hayli hareketli geçecek gibi gözüküyor. Markanın yaşadığı emisyon sıkıntısıyla birlikte yeni stratejiler geliştirdiğine bir süredir şahit oluyoruz. Atlas ile başlayan hareketlilik CC’nin üretimden kaldırılarak Arteon‘un sunulacağının açıklanmasıyla devam ederken Volkswagen’den yeni bir hamle Tiguan için geliyor.

tiguan71
Volkswagen, standart Tiguan’ın 110 mm daha uzun aks mesafesine sahip 7 kişilik versiyonu olan Allspace‘i kullanıcılara sunarak modele olan ilgiyi artırmayı amaçlarken kullanıcılara da yeni bir seçenek sunuyor. Artan aks mesafesiyle araç içerisinde çok daha ferah bir yaşam alanı sunarken bagaj mesafesinde de ciddi iyileşmeler Tiguan Allspace ile kullanıcıları bekliyor olacak. Bu bağlamda Tiguan’ın normal haliyle 615 litre olan bagaj hacminin ve arka taraftaki diz mesafesinin ciddi bir artış göstereceğini söyleyebiliriz. Amerika başta olmak üzere Avrupa ve uzak doğu pazarında sunulacak olan yeni versiyonla birlikte Tiguan Allspace, Detroit Otomobil Fuarı kapsamında önümüzdeki ay kullanıcıların karşısına çıkacak.