reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Tiguan

Yeni Volkswagen Tiguan ilk kez kamuflajsız olarak görüntülendi

Mart ayında gösterime çıkacak olan yeni Volkswagen Tiguan, yapılan yerinde dokunuşlar ile çok daha tatminkar bir görünüme kavuşmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki ay kapılarını açacak olan Cenevre Otomobil Fuarı her ne kadar katılımcı sayısında ciddi kayıp yaşasa da, Avrupa’yı ilgilendiren birçok önemli modeli ilk kez göreceğimiz organizasyonlardan birisi olmaya devam edecek. Bir süredir test sürecinde farklı kaynaklar üzerinden karşımıza çıkan yeni Volkswagen Tiguan da bu listenin üst sıralarında. Yeni model yılıyla birlikte makyaj niteliğinde değişimleri beraberinde getirecek olan Tiguan’ın için Cochespias isimli sosyal medya hesabındandan paylaşılan fotoğraf ise, kamuflajlı olarak gördüğümüz değişimleri ilk kez net bir şekilde karşımıza çıkarıyor. Dış tasarımın yanında kokpitiyle de ailenin diğer üyelerindeki yenilikleri getirecek olan bu makyajlar çok daha modern bir SUV’yi podyumda göreceğiz.


Yeni Volkswagen Tiguan değişimleri

Avrupa pazarına yıl sonundan itibaren kademli olarak satışa sunulmasını beklediğimiz yeni Tiguan’ın Türkiye’ye gelişi içinse şimdilik 2021‘i işaret edebiliriz. Bu süreçte vadettiği değişimlerle birlikte iyileştirmelerini de net şekilde görebileceğimiz modelde, hissedilir bir karakter değişimi bizleri bekliyor. Ön bölümde ızgara, LED far grubu ve tampon gibi parçaların tamamına yansıyan bu değişim, yeni renk ve jant seçenekleriyle desteklenecek. Volkswagen’in dış bölümde daha fazla krom parçaya yer verecek olması da iç bölümdeki kalite algısı artışının dış bölümdeki temsilcisi olacak. Golf‘de sunulan motor seçeneklerinin aynı şekilde yansıtılacağı modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf