reklamı kapat

POPÜLER

Volta VSM elektrikli bisiklet

Volta VSM elektrikli bisiklet için yeni A101 kampanyası duyuruldu [4 Ocak 2024]

2024 yılınun ilk A101 katalogunda Volta VSM elektrikli bisiklet yeniden kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen model bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor. Kullanıcılar bisikletteki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 40 kilometrelik bir menzil değeri elde ediyor. Pek tabii bu süre optimum koşullarda sağlanıyor.

Volta VSM elektrikli bisiklet modelindeki menzil değeri yol, hava ve sürücü koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Araç saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşıyor. 220 wattlık motor gücüne sahip olan bisiklet pil dahil 52 kilogram ağırlığında. Kapaklı bir ön sepete sahip olan bisiklete bu sayede çantalar veya alışveriş poşetleri de konulabiliyor. Bisiklette bununla birlikte 3 kademeli LED akü seviye göstergesi yer alıyor. Gündüz seyir farı, LED ön far ve LED arka lamba gibi ışık sistemlerini de bünyesinde barındıran VSM elektrikli bisiklette geniş ve konforlu bir sele bulunuyor. Bisiklet gaz kolu ve pedal desteğiyle kullanılabiliyor. Bisiklet alüminyum alaşım jantla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyatıyla dikkat çeken ulaşım aracı: Volta VSM elektrikli bisiklet

Kilitli ve taşınabilir batarya ile evde kolay şarj imkanı da sunan bisiklette metal ön ve arka çamurluklar kullanılıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan modelin indirimli fiyatı ise 12.990 TL.  Elektrikli bisikletin taksitli fiyatı ise 13.900 TL.  Bisiklet A101’in online sayfası üzerinden satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın