reklamı kapat

POPÜLER

Volta VSM elektrikli bisiklet

Yerli üretim Volta VSM elektrikli bisiklet yeniden A101’de [Aralık 2023]

Volta VSM elektrikli bisiklet yeniden A101’de satışa sunuldu. Uygun fiyatlı bir elektrikli bisiklet modeli olan araç şehir içi kullanımına yönelik geliştirilmiş durumda. Pili yüzde 100 şarj edildiğinde 40 kilometrelik bir menzil vadeden bisiklet bu süreyi optimum koşullarda sağlıyor.

Volta VSM elektrikli bisiklet modelindeki menzil değeri yol, hava ve sürücü koşullarına göre değişiklik gösteriyor. Araç saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşıyor. 220 wattlık motor gücüne sahip olan bisiklet pil dahil 52 kilogram ağırlığında. Kapaklı bir ön sepete sahip olan bisiklete bu sayede çantalar veya alışveriş poşetleri de konulabiliyor. Bisiklette bununla birlikte 3 kademeli LED akü seviye göstergesi yer alıyor. Gündüz seyir farı, LED ön far ve LED arka lamba gibi ışık sistemlerini de bünyesinde barındıran VSM elektrikli bisiklette geniş ve konforlu bir sele bulunuyor. Bisiklet gaz kolu ve pedal desteğiyle kullanılabiliyor. Bisiklet alüminyum alaşım jantla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VSM elektrikli bisiklet modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Kilitli ve taşınabilir batarya ile evde kolay şarj imkanı da sunan bisiklette metal ön ve arka çamurluklar kullanılıyor. Resmi fiyatı 13.990 TL olan modelin indirimli fiyatı ise 12.990 TL.  Elektrikli bisikletin taksitli fiyatı ise 13.889 TL.  Bisiklet A101’in online sayfası üzerinden satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın