reklamı kapat

POPÜLER

Twitch Özeti 2023

Yıla genel bir bakış: “Kişisel 2023 Twitch Özetleri yayınlandı”

Bugün Amazon’un sahibi olduğu Twitch’ten geride bırakmaya hazırlandığımız yıla genel bir bakış attıran Twitch Özeti 2023 paylaşımı geldi.

Kişiye özel olarak hazırlanan Twitch Özeti 2023 paylaşımınıza direkt olarak buradaki bağlantıda ulaşabiliyorsunuz. Bu sayfadaki özet için şirketin geçtiği açıklama şöyle: “Sohbetteki tüm minik ifade kafaları, tüm abonelikler, tüm yayınlar ve birlikte geçirdiğimiz her saniye birleşince ortaya büyük bir şey çıkıyor. Hadi, geçtiğimiz yıla dönüp bakmaya ve 2023’te favori topluluklarınızda oynadığınız role ve paylaştığınız Twitch anılarını kutlamaya hazır olun.” Özet sayfasında izlenen yayın saatinden girilen farklı gün sayısına ve en popüler kategori ile yayıncılara kadar çok sayıda veri bir araya getiriliyor. Bu arada firma bir Twitch Özeti Oyunu! da hazırlamış durumda. O konuda verilen bilgi ise şöyle: “Özetleri yepyeni bir yöntemle deneyimlemeye hazır olun; Twitch Özeti Oyunu! Twitch topluluğunun 2023’te paylaştığı anıları kutladığımız bu oyunda, yıl boyu yaşadığımız maceraları koşturan minik bir glitch dinozoru olarak oynayacak ve keçi ifadesi kafaları toplayacaksınız (evet, doğru okudunuz), kazandığınız puanlar ise küresel liderlik sıralamasının zirvesine çıkmanıza yardım edecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yayıncıysanız, oyunu yayında canlı oynayın ve sohbetten etkileşim desteği isteyin. Böylece daha da fazla keçi kafası kazanacak, KÜRESEL liderlik sıralamasının zirvesine çıkma şansınızı artıracaksınız. Özet için Buluşuyoruz rafımıza eklenmesi için yayınınızı mutlaka Twitch Recap ile etiketleyin. Twitch Özeti Oyunu çıktı. Oynamak için buraya tıklayın ve özet maceranızda 2023’ün puan rekorunu kırmaya çalışın.

2023’te Twitch ailesinin bir üyesi olduğunuz için teşekkür ederiz. Siz olmasanız Twitch aynı olmazdı. Beraber geçtiğimiz bu yıl için de herkese teşekkürler, iyi oyundu. “

Twitch Özeti 2023 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli