reklamı kapat

POPÜLER

push band

Vücut geliştirenler için akıllı kolluk

Akıllı bileklikler ve akıllı kolluklar son dönemlerin popüler giyilebilir cihazlarından. Genellikle sporcular için geliştirilen cihazlar adım sayma, kalp ritmi ölçme gibi aynı temel işlevlere sahip. Ancak özellikle vücut geliştiriciler için geliştirilen PUSH, bambaşka bir açığı kapatmak için geliyor.

Spor salonlarındaki özel antrenörlerin yerini almaya gelen PUSH Band, oldukça faydalı özelliklere sahip. Artık bench press makinesinde ne kadar iyi iş çıkardığınızı, kaç set squat yapmanız gerektiğini PUSH Band sayesinde anbean takip etmek mümkün. Yaş, kilo, boy gibi kişisel bilgiler girildikten sonra ortaya bir sonuç çıkaran akıllı kolluk, istendiği takdirde kişiye özel antrenman programı çıkarıyor ve hedefe ne kadar yakın/uzak olduğunuzu bildiriyor. Akıllı cihaz yoluyla kullanıcısıyla iletişime geçen PUSH Band 189 dolardan satışa sunulmuş durumda.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Vücut geliştirenler için akıllı kolluk” için bir cevap

  1. Doğukan Yalçınkaya dedi ki:

    herşey boy, yaş, kilo değil malesef. anatomi, yağ oranı, vücut ölçüleri gibi bir dolu birim varken. bu cihazın sayaçtan ileri gideceğine inanmıyorum.