reklamı kapat

POPÜLER

wacom

Intuos Art

wacom

Intuos Comic

wacom

Intuos Photo

Intuos Draw

Intuos Draw

Wacom imzalı yeni çizim tabletleri

Wacom, Intuos ürün ailesinin yeni üyelerini tanıttı. Intuos Pen & Touch tablet gamında yer alan ürünler, dört modelden oluşuyor. Intuos Art, Intuos Comic, Intuos Photo ve Intuos Draw (sadece kalem), Wacom’un IFA 2015’te duyurduğu yeni ürünler arasında bulunuyor. Her modelle birlikte ücretsiz yaratıcı yazılım ve ilave eğitim ve hizmet seçenekleri de yer alıyor.

Kalem tabletler iki farklı boyutta (küçük ve orta), farklı renklerde (beyaz, mavi ve siyah) ve kalem veya pen & touch (kalem ve dokunma) versiyonunda sunuluyor, isteğe bağlı aksesuar olarak kablosuz bağlantı kiti de mevcut. Orijinal Intuos’un çoğu özelliğini taşıyan yeni cihazlarda, çizim ve fotoğraflara ayrıntı eklemek için kalem darbesi algılayan 1.024 seviye özelliği bulunuyor. Kullanıcıların çalışmalarını bir parmak hareketiyle yakınlaştırmasını ve döndürmesini sağlayan çoklu dokunuş (multi-touch) ve dört adet özelleştirilebilir ExpressKeys ise tabletlerin sunduğu diğer özellikler arasında.

Intuos Draw modeli yaratıcılığa merak duyan yeni kullanıcılara, Intuos Art daha ileri resim ve sanat becerilerine sahip kullanıcılara, Intuos Photo yeni yaratıcı teknikleri denemek ve bir görüntüyü daha kişisel hale getirmek için metin eklemek isteyen fotoğraf editörlerine, Intuos Comic ise çizgi roman ve manga tutkunlarına hitap ediyor. Kısa bir süre içerisinde yurtdışında piyasaya sunulacak tabletlerden Intuos Draw (küçük) 69,90 eurodan, Intuos Art, Intuos Photo, Intuos Comic (küçük), 99,90 eurodan, Intuos Art (orta) ise 199,99 eurodan satışa sunulacak.