reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en kullanışlı seyahat ceketi fon toplama rekoru kırdı [Video]

Kickstarter ve Indiegogo gibi fon toplama sitelerinde birbirinden farklı ve yaratıcı projeler destek almak için yarışsa da ilgiyi çoğunlukla günlük hayatı kolaylaştıran basit fikirler topluyor. Tıpkı kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren bu seyahat giysisi gibi.

Baubax‘ın geliştirdiği ve Kickstarter’da beklediği desteği çoktan elde eden seyahat ceketi, giyim kategorisinde şimdiye kadar en fazla fon toplayan ürün oldu. 45 bine yakın destekçiden yaklaşık 9 milyon dolar toplamayı başaran Baubax, yaratıcı projesini kullanıcılarla buluşturmak için gün sayıyor.

ezgif.com-resize (2)
Gelelim sihirli giysinin sunduğu nimetlere. “Dünyanın en iyi seyahat giysisi” olarak lanse edilen ceketin tasarımında kullanıcının rahatı için her şey düşünülmüş. Boyun yastığı, göz maskesi, tablet, telefon, gözlük ve pasaport cebi, kulaklık kablolarının karışmaması için özel bir bölüm, stylus/kalem derken giysi Müfettiş Gadget’ın ceketinden farksız. Üstelik tüm bu bölmelere ve ceplere rağmen ceket dışarıdan normal bir kıyafetten farksız görünüyor.

Kadın ve erkek modelleri bulunan ceketin blazer ceket, sweatshirt, yağmurluk gibi farklı modelleri bulunuyor. Indiegogo üzerinden 129 dolardan başlayan fiyatlarla ön siparişle satın alınabilen seyahat ceketi kasım ayından itibaren kullanıcılarla buluşacak.