reklamı kapat

POPÜLER

Onlock

Yerli akıllı mobilya kilidi Onlock’tan büyük başarı [Video]

Kickstarter ve Indiegogo gibi fon toplama platformlarından biri olan Türkiye’nin fon toplama platformu Arıkovanı, yeni bir ürünü kullanıcıların beğenisine sunuyor. Onlock ismini taşıyan cihaz, elektronik bir anahtar görevi görerek eşyaları uzaktan kilitleyip açabilmeyi sağlıyor. Bu da anahtar taşıma derdini ortadan kaldırıyor.

Dolap, çekmece gibi mobilyaların içerisine yerleştirilen ve Bluetooth bağlantısı ile eşyaları uzaktan kilitlemeyi sağlayan Onlock, 40 günlük süresinde hedeflediği 140 bin TL’lik desteğin üzerine çıkarak 141 bin 600 TL topladı. Dileyen kullanıcılar Arıkovanı Mağaza’dan ön sipariş vermeye devam edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekmece her açıldığında telefona bildirim gönderiyor

Akıllı mobilya kilidi Onlock’ın mobil uygulaması kullanılarak, anahtar isteğe göre birden fazla kişi ile paylaşılabiliyor. Belirli bir saat aralığında ya da belirlenen günlerde anahtar kullanma yetkisi bir başkasına verilebiliyor. Uygulama, anahtarın paylaşıldığı ve kilidi kullanmakta olan kişilerin kayıtlarını tutuyor, böylece çekmeceye ya da dolaba kimin eriştiğine kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca bir başkası ile paylaşılan anahtar her kullanıldığında cep telefonuna bildirim göndererek anlık bilgilendirme sağlıyor.

Arıkovanı.com‘da hedefinin üzerine çıkmayı başaran Onlock sayesinde ofislerdeki kişisel dolapları ya da evlerde çocukların ulaşmaması gereken eşyaların konulduğu bölmeleri uzaktan kilitleyerek güvende hissetmek mümkün.

Akıllı mobilya kilidi Onlock satış fiyatı ne kadar?

Satış fiyatı normalde 395 TL olan Onlock’a destek vererek daha uygun fiyata sahip olmanız şu an için ne yazık ki mümkün değil. Çünkü tüm ürünlerin tükendiğinin altını çizmekte yarar var. Onlock’un önümüzdeki ay sevkiyatına başlaması bekleniyor.

İlgili video

Akıllı mobilya kilidi Onlock