reklamı kapat

POPÜLER

Warcraft Rumble

Warcraft Rumble resmi Türkçe dil desteği ile çıktı

Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre Warcraft Rumble oyunu resmi Türkçe dil desteği ile beraber çıktı.

Bu mobil oyun hakkında Blizzard Entertainment resmi olarak şunları aktardı: “Warcraft Rumble çıktı! Azeroth’un gizemli yeni makineyi denemek için dört bir yanındaki tavernalara doluşulurken kendi dünyamızdan oyuncular da bugünden itibaren Warcraft Rumble’ı indirip oynayabilecek! Mobil cihazlar için geliştirilen ilk Warcraft oyunu olan Warcraft Rumble, efsanevi Warcraft evrenine alaycı bir selam çakıyor. Azeroth’un ünlü ve kötü ünlü kahramanlarının, kötülerinin ve yaratıklarının Arkışığı enerjisinden hayat bulan minyatür versiyonları, World of Warcraft’ın ilk zamanlarını hatırlatan konumlarda emrine amade. Toplanabilir 65’ten fazla mini ve hünerlerini sınayabileceğin 70’ten fazla konum ve baş düşmanla Warcraft Rumble’da kıtalar arası PvE senaryolarından tek kişilik zindanlara, serüvenlere, PvP ve hatta bir Kahraman senaryosuna kadar çeşitli oyun modlarında kendine ait ordular oluşturup yönetebileceksin!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelecekte çok daha fazlası seni bekliyor olacak. Warcraft Rumble’ın ilk sezonu şimdi oyunda ve bu sezonla beraber ilk yeni önderimiz Sylvanas da geliyor. Önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında yeni miniler, bölgeler, özellikler ve hatta zindanlar da eklenecek! Bunlar yetmezmiş gibi önümüzdeki sene ilk akınımız Eriyik Kor ile Warcraft Rumble’ın en büyük mücadelesini sunacağız.

Rumble ile ilgili her şey için resmi web sitesine göz atabilir, oyunu iOS ve Android için buradan elde edebilirsiniz. Bu arada Blizzard, BlizzCon 2023’te sıradaki üç World of Warcraft genişletmesini, ilk Diablo IV genişletmesini, yeni Overwatch kahramanı ve daha fazlasını da duyurdu.

Warcraft Rumble yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli