reklamı kapat

POPÜLER

Warcraft Rumble

Warcraft Rumble resmi Türkçe dil desteği ile geliyor

Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre Warcraft Rumble oyunu resmi Türkçe dil desteği ile beraber geliyor.

Bu güzel gelişme hakkında Blizzard Entertainment resmi olarak şunları aktardı: “Blizzard Entertainment’ın büyük ilgi gören mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım’da Android ve iOS cihazlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor. Warcraft Rumble, resmi Türkçe dil desteği ile gelecek. Rumble, tutkunlarına ve Türkiye’deki topluluğa, oyunun keyfini kendi dillerinde yaşama şansı sunacak. Rumble’ın Oyun Direktörü Tom Chilton ve Rumble’ın Sanat Yönetmeni Jeremy Collins, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Warcraft Rumble oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna seslendiği bir video mesajı yayınladı. Chilton ve Collins, mesajda şunları söylediler: “Rumble’ın lansmanını bu yıl BlizzCon’da 3 Kasım’da canlı olarak yapmak için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Rumble’ın ilk günden itibaren Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaos’un tadını çıkarın” Sevilen Warcraft evreninde geçen Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve kötü adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor. Her tek oyunculu görev, çözülmesi gereken kendine özgü, stratejik bir bulmaca sunuyor. Oyuncular da bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde uyarlıyorlar.” Rumble ile ilgili her şey için resmi web sitesine göz atabilirsiniz.

Warcraft Rumble yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER