reklamı kapat

POPÜLER

Watch-Dogs

Watch Dogs’un season pass içeriği belli oldu [Video]

27 Mayıs’ta çıkacak olan ve şu an ön siparişte bulunan Watch Dogs‘un season pass içeriği bir video ile tanıtıldı. İndirilebilir içerikleri season pass şeklinde almanız durumunda faydalanabileceğiniz avantajlar da böylelikle belli oldu.

Dün Ubisoft tarafından yayınlanan video ile bir süredir merak edilen season pass’in içeriğinden fiyatına kadar her şey açıklandı. 19,99 dolar fiyat etiketiyle paket halinde gelen indirilebilir içerikler oyuna yeni hareketler katacak gibi gözüküyor. Tek kişilik oyun modunda T-Bone yan karakteri ile oynama imkanı getiren ilk indirilebilir paketi Conspiracy takip ediyor. Dijital Trip modunu oyuna ekleyerek alternatif bir evrende cyborg’ları avlamanızı sağlayacak olan Conspiracy de season pass’in bir parçası. Bunun dışında pek çok ek görev ve kostümün de olduğu ek paketler season pass ile tek seferde alınabilir hale geliyor.

Watch-Dogs
İndirilebilir içerikleri tek tek almak yerine season pass ile alırsanız yüzde 25 kar ediyorsunuz. Bunun yanı sıra içerikler satışa sunulmadan bir hafta önce sizin için erişilebilir oluyor. Season pass, Wii U hariç oyunun çıkacağı tüm konsollara ve PC‘ye geliyor. PC için Steam üzerinden hem oyunu hem de season pass‘i dijital olarak ön siparişle satın alabilirsiniz.

VİDEO