reklamı kapat

POPÜLER

Windows Phone’dan sorumlu başkan yardımcısı Joe Belfiore iPhone kullanırken yakalandı

Microsoft’ta Windows Phone’dan sorumlu başkan yardımcısı olarak görev Joe Belfiore bugün Japonya tatilinden bir fotoğraf paylaştı. Buraya kadar her şey normal gözüküyor; habere konu olan ise paylaşımın bir iPhone üzerinden yapılmış olması.

Paylaşımı ardından gelen yorumlara göre Joe Belfiore’un büyük bir skandala imza attığını savunanlar olduğu gibi aslında iPhone kullanmamasının garip olacağını düşünenler de var. Ses getiren paylaşımın ardında Joe Belfiore da açıklama yapma gereği duymuş. Yapılan açıklamaya göre Belfiore rakiplerini tanıyabilmek için iPhone ve Android telefonları kullanması gerektiğini söylüyor. 9 aylık bir izine çıktığını açıklayan Belfiore rakip cihazları deneyimleyebilmek için iyi bir fırsat yakaladığını da sözlerine ekliyor. Ayrıca bu cihazları anlayabilmek için cihazlarla birkaç gün kurcalamak yerine bu cihazlarla yaşamak gerektiğini belirtiyor.

twitter-for-iphone
Ancak yine karşıt görüşe göre Belfiore rakip cihazlarla yaşamak için kişisel hesabı yerine test hesaplarıyla ile de sosyal medyada varlık gösterebilirdi. Bakalım Belfiore paylaşımlarını iPhone ile yapmaya devam edecek mi?