reklamı kapat

POPÜLER

Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine incelemesi

Yaklaşık bir yıl önce başladığımız Witcher 3 macerasına artık bir nokta koyuyoruz. Dahası, eğer yapımcılara inanacak olursak bu artık Geralt’ın bizlerle olan son tangosu. Eh madem öyle, bize de bunun hakkını vermek ve Geralt’ı hak ettiği gibi uğurlamak düşüyor

Adamlar nasıl bir oyun yaptıysa artık, 2015’in en iyi oyunu olmak yetmedi, bu seneye de gözlerini diktiler. İşin ilginç olan tarafı ise, yarısını tamamladığımız 2016 içinde hala Witcher 3’ten daha iyi bir yapımın kendisini gösterememiş olması. Diğer firmaların eli armut toplarken, CD Projekt RED ise zaten en iyi olan oyununu daha iyi bir hale getirmeye devam ediyor. İlk olarak Hearts of Stone ile kısmen daha küçük çaplı ancak hikaye yönü son derece güçlü bir eklenti paketiyle karşımıza çıkmışlardı. Blood and Wine için ise, eklenti paketi demek biraz insafsızlık olur.

Haritaya eklediği yepyeni bir bölge ile birlikte 30 saatin üzerinde oyun süresi sunuyor Blood and Wine. Evet yanlış okumadınız, gerçekten de 30 saat dedik. Günümüzde AAA fiyat etiketiyle piyasaya çıkan pek çok oyunun, bunun yarısı kadar dahi içerik sunmadığı düşünüldüğünde Witcher’ın ve CD Projekt RED’in ne denli özel isimler olduğunu bir kez daha anlamış oluyoruz.