reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone incelemesi

Yarışa Metal Gear Solid 5’in eklenmesi ve sizler bu satırları okurken çıkış yapmış olacak Fallout 4’ün de dahil olmasıyla yılın oyunu seçimleri oldukça hareketli geçecek. Çok büyük konuşmamak lazım tabii ama sanki The Witcher 3 parsayı rahat rahat toplayacakmış gibi geliyor bizlere 

Eklenti paketi ve indirilebilir içeriklere olan bakış açımızı artık az çok biliyorsunuz. Normalde oyunun içinde olması gereken ancak üç kuruş(!) daha fazla kazanayım diye sonraya saklanan içeriklerden zerre haz etmiyoruz. Bu nedenle bugüne dek pek çok eklenti paketine bu sayfalarda yer vermedik. Lakin bahsettiğimiz oyun The Witcher 3, firma da CD Projekt RED olunca işin rengi birazcık değişiyor. Şunu çok iyi biliyoruz ki bu adamlar ana oyuna koyabilecekleri her şeyi fazlasıyla koydu zaten.

Elimizdeki ürün öylesine doluydu ki, bazı şeyleri çıkarmış olsalardı da şikayet etmezdik. Tüm oyunculara eklenti paketi ile sizden para koparmaya çalışacak son firma hangisidir diye sorsanız alacağınız cevap yine CD Projekt RED olur. Zaten bildiğiniz üzere The Witcher 3’e çıkmış tüm indirilebilir içerikleri de bedava sundular şimdiye dek. E madem öyle ne değişti de bu paketi ücretli yaptı bu adamlar?