reklamı kapat

POPÜLER

WiZ
WiZ
WiZ
WiZ

WiZ akıllı aydınlatma ürünleri Türkiye’de; işte detaylar

Philips Lightning’in yeni şirketi olan Signify, akıllı aydınlatma ürünlerini Türkiye’de satışa sundu. WiZ ekosistemi altında akıllı ampuller ve akıllı fişler yer alıyor.

Akıllı WiZ renkli LED şeridi, istenilen bir yüzeye yapıştırılarak kullanılabiliyor. Şeritler özelleştirilip uyum için kolayca kesilip kısaltılabilen veya 10 metreye kadar uzatılabiliyor. Kullanıcılar Wi-Fi destekli ışığı akıllı telefonlarıyla ve sesleriyle kontrol edebiliyor. WiZ renkli LED ampul ile 16 milyon rengin yanı sıra sıcaktan soğuğa beyaz ışıkla farklı ambiyanslar yaratılabiliyor. Günlük veya haftalık rutinlere göre ışıklar açıp kapatılabiliyor. Akıllı ev aydınlatması WiZ ile ışıklar kısılabiliyor, konsepte göre renkler belirlenebiliyor. Herhangi bir ek kurulum veya ekipmana ihtiyaç olmadan kolayca monte edilebiliyor.

Enerji tüketimini takip eden WiZ Akıllı Priz de tanıtılan bir diğer cihaz. Satışa sunulan akıllı priz ile her elektrik kaynağı akıllı priz haline gelebiliyor. WiZ’in geliştirdiği Akıllı Priz sayesinde vantilatör veya lambader gibi akıllı olmayan ev aletleri ve aydınlatma ürünleri de akıllı hale geliyor ve WiZ uygulaması veya sesli asistan yardımıyla kontrol ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Signify konu hakkında açıklamada bulundu

Signify Türkiye Tüketici Kanal Ticari Müdürü Osman Yalman konuyla ilgili şunları kaydetti: ”WiZ ürünlerinin aramıza katılmasıyla Türkiye’de teknolojinin evlerde kullanımı ile ilgili yeni bir dönem başlıyor. Akıllı Priz ve akıllı aydınlatma ürünlerimiz ile WiZ ekosistemini genişletmeyi sürdürüyoruz. Tüketicilerimize kurulumu ve kullanımı kolay bir ekosistem ve akıllı ürünlerimizin bağlandığı, özelliklerle dolu bir uygulama sunarak, her yaşam tarzına uygun, akıllı ışıklarla aydınlatılmış, sıcak bir ortam yaratmalarına yardımcı oluyoruz.”