reklamı kapat

POPÜLER

world of warcraft

World of Warcraft: Legion’ın çıkış tarihi belli oldu

World of Warcraft’ın merakla beklenen genişleme paketi Legion’ın çıkış tarihi resmiyet kazandı. Demon Hunter sınıfının ve The Broken Isles adı verilen bir kıtanın yer aldığı paket için Blizzard Entertaintment’ın kurucu ortağı ve CEO’su Mike Morhaime birtakım açıklamalarda bulundu.

Mike Morhaime “Azeroth’un ikonik kahramanları ve kötüleri için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu genişleme paketi oyunculara dünyayı keşfetme ve kahramanlarını kişiselleştirme açısından yepyeni yollar sunacak olan özellikler ve içeriklerle dolu olacak. Ağustos ayında herkesi Burning Legion’a karşı savaşa yollamayı sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu. 

Warlords of Draenor’dan sonra meydana gelen olayları konu alacak olan bu genişleme paketi, oyunu ön siparişle satın alan oyunculara 100 leveli hızlı bir şekilde yükseltmeye imkan sağlayacak. Artifact Silahları sayesinde silahları kişiselleştirmek, silahları güçlendirmek, silahların rengini ve görüntüsünü değiştirmek mümkün olacak. Yeni PvP Honor sisteminin de yer alacağı World of Warcraft: Legion, 30 Ağustos‘ta oyunseverlerle buluşacak. 

World of Warcraft: Legion ayrıca yalnızca kutulu olarak satılacak Collector’s Edition versiyonuna da sahip olacak, bu versiyonda Digital Deluxe Edition dijital bonuslarına ek olarak tam renkli, ciltli çizim kitabı, iki diskten oluşan sahne arkası Blu-ray/DVD seti, CD soundtrack albümü ve Legion fare altlığı bulunacak. Bu versiyon sınırlı üretim olduğundan ön sipariş detayları ve mevcudiyet için mağazalara başvurmanız gerekecek.