reklamı kapat

POPÜLER

World Of Warcraft, Warlords of Draenor ile 10 milyon üyeyi geride bıraktı

World Of Warcraft’a gelen yeni genişleme paketi Warlords Of Draenor ile birlikte oyunun üye sayısında da ciddi bir artış gerçekleşti.

Blizzard’dan gelen açıklamaya göre 13 Kasım tarihinde piyasaya sürülen Warlords of Draenor paketi 24 saat içerisinde 3,3 milyondan fazla satmayı başardı. Oyunun toplam abone sayısı da çıkışla birlikte artış gösterdi ve 10 milyona ulaştı.

Çıkışından itibaren birçok sorunun yaşandığı ve sunucuların yetersiz kaldığı yapımın bu sorunları yapılan güncellemelerle ve sunuculardaki kapasite artırımlarıyla birlikte giderildi. “Bu kadar fazla oyuncunun yeni genişleme paketi Warlords of Draenor oynamak için bir arada olması heyecan verici” şeklinde açıklama yapan Blizzard kurucu ortağı ve CEO’su Mike Morhaime,  “Genişleme paketi üzerinde uzun süre çalıştık. Oyunculardan gelen olumlu tepkileri ve World Of Warcraft’a göstermeye devam ettikleri ilgiyi takdir ediyoruz” diye konuştu.

Warlords of Draenor’da Garrosh Hellscream, Dark Portal’dan kaçarak ork klanlarının Azeroth’u yok etmek için Iron Horde adlı savaş makinesini hazırlamasında yardımcı oluyor. Oyuncular 100. seyiyeye ulaşmaya çalışarak gittikçe güçleniyor ve PvP bölgesi Ashran’da rakip ırklarla mücadeleye girişiyor. Draenor’a geçmeye çalışan oyuncular Warcraft tarihinin efsane karakterlerinin yanında ve karşısında savaşıyor.

YORUMLAR