reklamı kapat

POPÜLER

wow

World of Warcraft’a selfie güncellemesi!

Selfie‘ler bu kadar hayatımıza girmişken, oyunlara da bir yansıması olacaktı elbette. World of Warcraft‘ın yeni güncellemesi selfie çekimlerini oyuna getiriyor.

Yoğun selfie trendi hız kaybetmeden devam ediyor. Hemen hemen her yere virüs gibi yayılmış olan bu trend şimdi de World of Warcraft’ta oyuncuların karakterlerinin selfie çekimleri için oyunda yerini alıyor. 6.1 güncellemesi kapsamında gelen yeni bir eşya ile artık oyuncular karakterlerinin selfie’lerini çekebilecek. Üstelik güncelleme bununla da sınırlı değil.

S.E.L.F.I.E. Camera isimli eşyayı oyuna dahil eden yeni güncellemede eşyayı alabilmeniz için öncelikle Field Photography görevini yapmanız gerekiyor. Görev sonucunda kamerayı eşyalarınıza ekledikten sonra ise kullanmak çok kolay. Eşya üzerine tıklandığında kamera açısı direkt olarak karakterinize dönüyor ve karakterin yüzü görünecek şekilde istenilen açıda fotoğraf çekmeyi mümkün kılıyor. Üstelik kamera açısı karakterinize döndükten sonra karakteriniz selfie çekimine göre yüz ifadeleri gerçekleştiriyor ve evet ne yazık ki “duckface” de onlardan biri. Ayrıca ek bir görevle S.E.L.F.I.E. Camera MkII isimli çekimlere filtreler eklemeyi sağlayan kiti de elde edebilirsiniz.

6.1 güncellemesinin oyuna Twitter‘da paylaşım yapabilmek için yeni bir özellik getirileceği de duyuruldu. Yani çektiğiniz selfieleri Twitter’dan da paylaşabilirsiniz.