reklamı kapat

POPÜLER

Wrap 1200 ile 75 inçlik 3D görüntü gözünüzün önünde

Artırılmış gerçeklik teknolojisi aldı yürüdü ama hala daha üçüncü boyuta ve büyük ekrana ilgi bir hayli fazla. Bu büyük ekranları gözümüzün hemen önüne getiren teknolojiler de cazibesinden bir şey yitirmiş değil. Vuzix’in Wrap 1200 adını taşıyan gözlük, bahsettiğimiz şekilde 75 inçlik 3D destekli bir ekranı ufacık boyutlara sığdırıyor. Standart bir güneş gözlüğü boyutuna ve ağırlığına sahip olan Wrap 1200, 16:9 ile 4:3 ekran oranlarını destekliyor ve görüntüyü 3 metre uzağınızdaymış gibi gösteriyor.
Wrap 1200
Üç boyutlu içeriğin yanı sıra iki boyutlu içerikleri de oynatabilen gözlüğün kullanım alanları da bir hayli zengin. Oyun konsollarıyla, video oynatıcılarla ve bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. Üzerindeki odak ve açı ayarları sayesinde kendi gözünüze uygun olarak yapacağınız ayarlarla normal gözlük kullanıyorsanız onlara ihtiyacınız olmadan Wrap’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun yolculuklar için ideal gibi görünen gözlüğün fiyatı 499,99 dolar.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Wrap 1200 ile 75 inçlik 3D görüntü gözünüzün önünde” için 2 cevap

  1. erol cesur dedi ki:

    ben bu gözlükle tv izleyebilirmiyim lg marka tv vim 3 dli izleyebilirsem nerden satın alabiilirim

  2. Duygu ERSOY dedi ki:

    Wrap 1200’ü kullanarak Blu-ray oynatıcı ya da PlayStation gibi multimedya cihazlarınızdan görüntü aktarabiliyorsunuz. Ekrana ihtiyaç duymadan video içeriklerini sadece gözlükle izliyorsunuz. Yani televizyon izlemede kullanılan 3D gözlükler gibi değil. Türkiye dahil pek çok ülkeden sipariş verilebiliyor. Bu linkten görüntüleyebilirsiniz: https://store.vuzix.com/addtocart.php?part=371T00011