reklamı kapat

POPÜLER

atrox

Xbox One’a özel arcade stick Razer Atrox tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen dünyanın en büyük dövüş oyunları turnuvası EVO, sadece oyunlara değil oyun odaklı ürünlere de ev sahipliği yaptı. Oyuncu donanımlarını üreten Razer, dövüş oyunu tutkunları için ürettiği arcade stick Atrox‘u tanıttı.

Teknoloji ile birlikte arcade cihazlar ne yazık ki yerini daha gelişmiş ve her eve girecek boyutlardaki ürünlere bırakmak zorunda kaldı. Ancak bu arcade cihaz deneyimini yerle bir etmeye yetmedi elbette. Başında belki de saatlerinizi harcadığınız dövüş oyunlarını, özel oyun kumandalarıyla oynamak istemez miydiniz?

atrox
Razer’ın Atrox ismini verdiği arcade stick hem oyun deneyimini artırmayı hem de kullanıcıların dövüş oyunlarını hakkıyla oynamasını sağlamayı amaçlıyor. Daha önce Xbox 360 için ürettiği aynı isimli arcade stick’i biraz daha geliştirip tasarımında küçük değişikliklere giden Razer, tamamen değiştirilebilir paneliyle cihazın kişiselleştirilebilme özeliğini korumuş. Sanwa donanım parçalarının bir araya geldiği Atrox’ta tuşların duyarlılığı da yüksek tutulmuş. 10 adet tuşun yanı sıra 8 yönlü joystick’i bulunan Atrox, 199 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

İLGİLİ HABERLER