reklamı kapat

POPÜLER

Xbox Series S

Xbox Series S oyun konsolu için yeni A101 kampanyası [8 Şubat 2024]

Xbox Series S oyun konsolu için yeni bir A101 fırsatı var. Bugün itibarıyla A101’de satışa çıkan konsol uygun fiyata güçlü bir oyun performansı sunuyor. Önümüzdeki yıl satışa sunulması beklenen GTA 6‘yı da çalıştıracağı açıklanan cihaz Full HD oyunculuğa odaklanıyor. Oyun konsolunun kalbinde 4 teraflopluk bir işlemci yer alıyor.

Series X’te 12 teraflop gücünde bir GPU bulunuyor. 10 GB GDDR6 RAM ile gelen ancak oyun geliştiricilere 7,5 GB RAM alanı veren konsol, direkt olarak 1440p oyunculuğu hedefliyor ve 512 GB SSD kullanılıyor. Series X’te 1 TB’lık SSD yer alıyor. Konsolda Ray Tracing desteği de var. Series S, Xbox One X’ten CPU tarafında 4 kat, GPU tarafında ise 3 kat daha güçlü bir seçenek oluşturuyor. 120 FPS desteği de sunan konsol fiziksel oyun disklerini ise çalıştırmıyor. Kullanıcılar oyunları internet üzerinden indirebiliyor. Konsolda GamePass aboneliği durumunda çok sayıda oyuna ücretsiz olarak sahip olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xbox Series S konsolun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Dolby Vision ve Atmos ile Dolby True HD desteği sunan konsolda HDMI 2.1 bağlantısı da var. HDMI dışında konsolda üç adet USB 3.0 bağlantı noktası yer alıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan oyun konsolunun indirimli fiyatı ise 13.999 TL. Konsol 2 yıl garanti süresi sunuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın