reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi 12

Xiaomi 12 resmi video içerisinde parçalarına ayrıldı [İzle]

Xiaomi 12 ailesinin ana modeli resmi video içerisinde parçalarına ayrıldı. Firma burada şık bir sunum gerçekleştirdi.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Xiaomi 12 serisi tam olarak 12X, 12 ve 12 Pro modellerinden oluşuyor. Şimdilik Çin’de olan, Çin dışına ise şubat sonu ya da mart başı gibi çıkacak telefonlar arasına yakında 12 Ultra modelinin de ekleneceği iddia ediliyor. Bunun öncesinde telefonları gündeme getiren ise yukarıda izleyebileceğiniz resmi parçalarına ayırma videosu oldu.

Daha önceki amiral gemileri için de buna benzer parçalarına ayırma videoları paylaşan Xiaomi, bu sefer prodüksiyon kalitesini artırmış ve en hızlı / güzel sunumlardan birisine imza atmış durumda. Telefonun içerisindeki tüm kilit parçaları tek tek gözler önüne seren video, telefonun iddialı olunan soğutma sistemini de karşımıza getiriyor.

İki parça grafit ve sıvı soğutma temelinde kurulan bu büyük soğutma sistemi, kaynaklara göre bir telefona konulmuş en pahalı soğutma donanımları arasında yer alıyor ve telefonun işlemcisini uzun süre boyunca yüksek performansta tutabiliyor.

Xiaomi 12 modelinin ya da 12 ailesinden başka bir telefonun henüz Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Xiaomi Türkiye’den bu konuda maalesef resmi bir açıklama gelmiyor. Ancak özellikle ana model 12 için büyük bir beklenti bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle