reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Gaming Edition

Redmi K40 Gaming Edition, resmi videoda parçalarına ayrıldı [İzle]

Kısa süre önce lanse edilen Redmi K40 Gaming Edition için bu sefer beklenen parçalarına ayırma videosu geldi. İşte detaylar;

Tüm teknik detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Redmi K40 Gaming Edition, son dönemin en çok dikkat çeken modellerinden oldu.

Fiyat performans oranı yüksek olan telefon, bu sayede Çin pazarında yapılan ilk satışta sadece 1 dakikada tam 100 bin adet satıldı. Modeli şimdi gündeme getiren ise yukarıda izleyebileceğiniz video oldu.

Üst seviye telefonları için parçalarına ayırma videolarına devam eden Xiaomi, bu sefer K40 Gaming Edition içinde kullandığı donanımsal kurulumu gözler önüne seriyor.

Vidoda telefonun içerisinde bir araya gelen tüm parçalar tek tek gösteriliyor ve iç tasarım yerleşimi açık olarak açıklanıyor. Modelin içerisinde beklendiği gibi büyük bir sürpriz bulunmuyor.

Tamir edilebilirlik durumu iyi olan yani kişileri zorlamayacak gibi görünen K40 Gaming Edition, fiyatına rağmen getirdikleriyle girdiği her pazarda çok ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 Gaming Edition, Türkiye pazarına POCO F3 GT olarak gelme ihtimali taşıyor

Hatırlarsınız geçtiğimiz hafta resmi verilerde POCO F3 GT ismi bulunmuştu. Kaynaklara göre bu model K40 Gaming Edition ile birebir aynı.

Xiaomi’nin yeni oyun telefonunu Hindistan pazarına POCO F3 GT ismi altında getireceği aktarılıyor. Bu ismin yani modelin Türkiye için de olası olduğunu aktaralım.

POCO biliyorsunuz resmi olarak Türkiye’de yer alıyor ve bazı Xiaomi / Redmi modeli isim değişikliği ile POCO adı altında Türkiye pazarına geliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı