reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Gaming Edition POCO F3 GT

Oyun odaklı yeni bir Redmi K40 modeli yolda bulunuyor

Kısa süre önce lanse edilen Redmi K40 Gaming Edition için farklı işlemciye sahip yeni bir versiyon daha geliyor gibi görünüyor.

Tüm teknik detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Redmi K40 Gaming Edition, son dönemin en çok dikkat çeken modellerinden sayılıyor.

Fiyat performans oranı yüksek olan telefon, son detaylara göre yalnız kalmayacak. Bilmeyenler için K40 Gaming Edition gücünü MediaTek Dimensity 1200 işlemciden alıyor.

Söylendiği kadarıyla bir de MediaTek Dimensity 1100 işlemciye sahip K40 Gaming Edition versiyonu geliyor.

Bu bilgi çok sağlam bir kaynaktan gelmesine rağmen biraz garip görünüyor. Bu yeni modelde Full HD+ çözünürlükte bir ekranın ve 67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pilin olacağı iddia ediliyor.

Pazara “Lite” takısına sahip bir versiyon olarak çıkma ihtimali olan telefon, sadece Çin pazarına özel bırakılabilir bilgisi veriliyor. Modelin yakında detaylanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 Gaming Edition, Türkiye pazarına POCO F3 GT olarak gelme ihtimali taşıyor

Hatırlarsınız geçtiğimiz hafta resmi verilerde POCO F3 GT ismi bulunmuştu. Kaynaklara göre bu model K40 Gaming Edition ile birebir aynı.

Xiaomi’nin yeni oyun telefonunu Hindistan pazarına POCO F3 GT ismi altında getireceği aktarılıyor. Bu ismin yani modelin Türkiye için de olası olduğunu tekrardan belirtelim.

POCO biliyorsunuz resmi olarak Türkiye’de yer alıyor ve bazı Xiaomi / Redmi modeli isim değişikliği ile POCO adı altında Türkiye pazarına geliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı