reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Gaming Edition POCO F3 GT

Redmi K40 Gaming Edition ile elde edilen ilk büyük başarı

Kısa süre önce lanse edilen Redmi K40 Gaming Edition için ilk satış yapıldı ve firma beklediğinden daha büyük bir başarı elde etti.

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Redmi K40 Gaming Edition, son dönemin en çok dikkat çeken modellerinden oldu.

Daha önce de söylediğimiz gibi telefon, fiyatıyla pazarın en ucuz oyun telefonu konumunda yer alıyor. Genel olarak fiyat performans oranı çok yüksek olan cihaz, şimdilik sadece Çin pazarında yer alıyor.

Çin pazarında yapılan ilk satışta ise K40 Gaming Edition, sadece 1 dakikada tam 100 bin adet satıldı. Daha önce de buna benzer başarılara imza atan firma, Çin pazarında dikkat çekmeyi sürdürüyor.

İlk satışında hazırlanan stoğu hemen tüketen telefon, bundan sonraki tüm satışlarını da çok kısa sürede bitirecek gibi görünüyor. Bunun arkasında çok yüksek fiyat-performans oranı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K40 Gaming Edition, Türkiye pazarına POCO F3 GT olarak gelebilir

Kısa süre önce resmi verilerde POCO F3 GT ismi bulunmuştu. Kaynaklara göre bu model K40 Gaming Edition ile birebir aynı.

Xiaomi’nin yeni oyun telefonunu Hindistan pazarına POCO F3 GT ismi altında getireceği aktarılıyor. Bu ismin yani modelin Türkiye için de olası olduğunu aktaralım.

POCO biliyorsunuz resmi olarak Türkiye’de yer alıyor ve bazı Xiaomi / Redmi modeli isim değişikliği ile POCO adı altında Türkiye pazarına geliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı