reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K40 Gaming Edition POCO F3 GT

Xiaomi ürün gamı durmadan büyüyor; Redmi K50 serisi de geliyor

Xiaomi alt markası Redmi, K40 serisinin yenisi Redmi K50 serisi için 2022’yi beklemeyecek gibi görünüyor. İşte ortaya çıkanlar;

Xiaomi alt markası Redmi, fiyat-performans oranı yüksek telefonlarıyla ses getirmeyi sürdürüyor. Redmi modellerinden milyonlar satan Xiaomi, bu yüzden bu markayı boş bırakmak istemiyor.

İşte bu yüzden 2021 sonunda Redmi K50 serisi de gelecek. Bunu firma resmi olarak kendisi doğruluyor ancak henüz net bir tarih vermiyor. Aktarıldığı kadarıyla yeni telefonlarda belirli alanlarda hatırı sayılır geliştirmeler yapılacak.

Eğer kaynaklar haklıysa Redmi K50 serisindeki telefonlar, Redmi K40 serisindekilere oranla daha yüksek hızlı şarj sunacak, ekran kaliteleri artacak ve fotoğraf ile video performansları da yükselecek.

Bunları yaparken telefonların fiyatlarını sabit tutacak Xiaomi, elbette kendi adını taşıyan yeni telefonlar da geliştiriyor. Örneğin çok iddialı amiral gemisi Mi Mix 4 geliyor. Onun son detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K50 merak edilirken, eski seriye en son K40 Gaming Edition eklenmişti

Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz Redmi K40 Gaming Edition, son dönemin en çok dikkat çeken modellerinden olmuştu.

Fiyatıyla pazarın en ucuz oyun telefonu konumunda yer alan telefon, Çin pazarında yapılan ilk satışta sadece 1 dakikada tam 100 bin adet satılmış ve bu konuda büyük ses getirmişti.

Bu model henüz Türkiye’ye gelmedi ancak telefonun ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor. Telefonun Türkiye’de isim değiştirerek bir POCO olarak satılacağı düşünülüyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun ve Xbox tarafına özel son kulaklığı