reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Civi
Xiaomi

Xiaomi Civi için yeni, Xiaomi Watch Color 2 için ilk bilgiler geldi

Xiaomi Civi için bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer ayrıca Xiaomi Watch Color 2 akıllı saat için de bazı detaylar gündemde.

Xiaomi Civi resmi olarak 27 Eylül tarihinde Çin merkezli olarak lanse edilecek ve direkt olarak yukarıdaki tasarımı taşıyacak.

350 dolardan raflara çıkarılacak bilgisi verilen telefon, ortaya çıktığı kadarıya çok gelişmiş bir güzellik moduna sahip olacak. Böylelikle telefonun yüzün gerçek potansiyelini ortaya çıkaracağı iddia ediliyor. Telefonun güzellik modu buradan işaretle daha gerçekçi olacak izlenimi oluşturuyor.

Xiaomi Watch Color 2 akıllı saat modeli de yolda olan ürünlerden. Bugün ilk defa aşağıdaki tasarımı gösterilen ürün, Xiaomi Civi ile beraber 27 Eylül tarihinde Çin merkezli olarak lanse edilecek.

200’den fazla saat arayüzüne sahip olacak ve yuvarlak tasarımı taşıyacak model, şimdilik iki farklı gövde renginde karşımıza çıkıyor. Genel olarak şık görünen akıllı saat, ileride Türkiye’de satılabilecek bir potansiyel ortaya koyuyor.

Xiaomi Watch Color 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Civi için sızan diğer teknik detaylar şöyle

Teknik olarak yapılan sızıntıya göre 6 / 8 / 12 GB RAM + 128 / 256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak Civi, gücünü Snapdragon 778G işlemciden alacak ve 6,55 inç FHD+ 120 Hz AMOLED ekran üstüne kurulacak.

Modelin arkasında Samsung GW3’lü 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel tele / makro kameraları bir araya gelecek. Önde ise Samsung GD1’li 32 megapiksel selfie kamerası bizleri karşılayacak. Telefonun pili 4.500 mAh kapasitesinde olacak ve söylendiği kadarıyla 55W hızlı şarj sunulacak.

Henüz bu paylaşılan teknik detayları yüzde 100 kesin olmayan ancak fiyat performans açısından çok iyi görünen Civi, resmi tanıtım öncesinde hiçbir sürpriz kalmaya dek sızdırılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Google’ın Türkiye’de de açık olan deprem algılama sistemi