reklamı kapat

POPÜLER

Redmi Xiaomi Redmi Note
Redmi Xiaomi Redmi Note

Xiaomi’den büyük Redmi Note serisi başarısı

Xiaomi, alt markası haline getirdiği Redmi üstünden harikalar yaratmaya devam ediyor. Firma özellikle Redmi Note serisiyle dikkat çekiyor.

Şu an Redmi Note 7 serisinin başarısını Türkiye’de de satışa sunulan Redmi Note 8 serisi sürdürürken, Xiaomi kısa süre önce Redmi Note modelleriyle tam 100 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı. Yani telefonlardan global olarak 100 milyon adet satan firma, gerçekten kıskandıracak düzeyde ciddi bir başarıya daha imza atmış durumda. Redmi modellerinin sayısını sürekli olarak artıran ve sevindiri şekilde bu modelleri Türkiye’de de satan Xiaomi, biliyorsunuz artık fiyat-performansı oranı çok yüksek telefonları Redmi tarafına bırakıyor. Bunun da etkisi görüldüğü üzere satışlara direkt olarak yansıyor. Firma artık kendisini biraz daha üst seviye telefonlara özelleştiriyor. Bu şekilde “Çin markası” imajının kırılması hedefleniyor.

Redmi Xiaomi Redmi Note
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, kısa süre önce Redmi K30’u duyurdu

Firmanın geçtiğimiz günlerde sürpriz şekilde kısa süre önce resmi ön duyurusunu yaptığı telefon, gösterildiği kadarıyla ekrana entegre edilen iki adet ön kameraya sahip. Kameraya ek olarak Redmi K30 modelinin 5G desteğine sahip olacağı da aktarılıyor. Hatta bu desteği verecek ilk Redmi olacak model, çıktığı zaman çok ses getirecek izlenimi oluşturuyor. Ancak model hakkında halen birçok detay gizemini koruyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın burada yeni çıkan modellerinden