reklamı kapat

POPÜLER

Redmi K20 serisi

Redmi K20 serisinden firmanın beklentilerini aşan önemli başarı

Xiaomi alt markası Redmi‘nin Türkiye’de Xiaomi Mi 9T adı altında satılan Redmi K20 serisinden önemli bir başarı açıklaması geldi.

Advertisement

Redmi K20 ve K20 Pro, geçtiğimiz döneme damgasını vuran telefonlar oldu. Global pazara Türkiye dahil olmak üzere Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro olarak çıkan cihazlar, “K-Serisi” altında Çin başta olmak spesifik pazarlara giriş yaptı. İşte bu pazarlar odağında telefonlar 6 ay içerisinde 4,5 milyon sevkiyat rakamını geride bıraktı. Bu rakama satışların da yakın olduğu aktarılıyor ve bu da K20 serisini en başarılı Redmi modelleri arasına dahil ediyor. K20 / K20 Pro ve Mi 9T / Mi 9T Pro toplamının kaç sattığını paylaşmayan firma, bu model serisinden fazlasıyla büyük bir başarıya ulaşmış görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K20 serisine oranla Redmi Note 8 serisi daha büyük bir başarı elde etti

2019’un son döneminde başta Türkiye pazarı olmak üzere global olarak büyük ses getiren Redmi Note 8 ve Note 8 Pro, kısa süre önce toplam 10 milyon satış barajını geçmeyi başarmıştı. Bu açıdan önemli bir kilometre taşını geride bırakan telefonlar, kullanıcılardan gerçekten büyük talep görünüyor. Bunun da arkasında bildiğiniz üzere “fiyat-performans” oranı yer alıyor. Burada en çok dikkat çeken model ise elbette bizim de incelemediğimiz Note 8 Pro oluyor.

İlgili Video

OPPO’nun en yeni modeli Reno3 Pro 5G