reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi POCOPHONE

Temsili

Xiaomi POCOPHONE

Xiaomi’den ilginç modellere işaret eden yeni akıllı telefon serisi: “POCOPHONE”

Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi, şu an Mi ve Redmi isimleri altında akıllı telefonlar satıyor. Aynı zamanda Blackshark firmasıyla bir oyun telefonu da çıkartan firma, şimdi ise POCOPHONE modelleriyle ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Xiaomi, ilginç duran bu “POCOPHONE” ismini mayıs ayının sonunda Avrupa’da kayıt altına almış durumda. Global pazar için oldukça garip görünen bu isim, şu an tam olarak nasıl bir seriye işaret ediyor bilmiyoruz. Ancak firmanın bu isim altında yer alan bir akıllı telefon üzerinde şimdiden çalıştığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. “M1805E10A” model numarasına sahip bu modelin, kısa süre önce Tayvan NCC‘de kayıt altına alındığı söyleniyor. POCOPHONE adının açıkça görüldüğü bu telefon hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor.

Xiaomi POCOPHONE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi POCOPHONE ile neyi hedefliyor?

Bu konuda şu an gerçekten hiçbir detay bulunmuyor. Mi serisiyle üst seviyeye, Redmi serisiyle ise orta ve alt seviyeye akıllı telefonlar çıkartan firma, yeni markasıyla yeni bir seri yaratacak gibi görünüyor. Ürün gamı inanılmaz büyük olan Xiaomi, pirinç makinesinden akıllı ayakkabı ve elektrikli bisiklete kadar birçok ürün üretiyor. En sonra karşımızda Redmi 6 Pro ile Mi Pad 4 tablet modeliyle çıkan dev isim, Türkiye’de dahi inanılmaz bir popülerliğe sahip.

İlgili Video

Şirketin son modellerinden Mi Band 3