reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu

Xiaomi imzalı Black Shark 3 ve çok iddialı teknik detayları

Xiaomi destekli Black Shark 3 oyun telefonu hakkında iddialı teknik detaylar ortaya çıktı. Telefon özellikle pil konusunda dikkat çekecek gibi görünüyor.

Oyun telefonu pazarının Xiaomi destekli markası Black Shark, yeni modeli üstünde de çalışıyor. Direkt olarak Black Shark 3 olarak isimlendirilecek yeni oyun telefonu, söylendiği kadarıyla hemen hemen kesin olarak tam 65W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu sistemin 5.000 mah pili sadece 38 dakika içerisinde doldurabileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. 5G desteğine sahip olacağı bilinen telefon, bu açıdan yüksek pil kapasitesine oldukça ihtiyaç duyuyor. Gücünü tahmin edebileceğiniz üzere Snapdragon 865 işlemciden alan oyun telefonu, 2K ekranında 120 Hz yenileme hızı sunacak deniyor. Samsung’un Galaxy S20 ailesinde de kullandığı 120 Hz ekran, biliyorsunuz çok yüksek akıcılık getiriyor. Bu yenileme hızına destek verilen oyunlar ile daha önce elde edilemeyen çok seri bir deneyim sunuluyor. 5G ağlarına Qualcomm X55 ile bağlanacak denilen telefon, yüksek ihtimalle en üstte tam 16 GB LPDDR5 RAM ile yolda bulunuyor. Depolama tarafından UFS 3.0 birimler kullanacak Xiaomi Black Shark 3, NFC ile WiFi 6 desteklerini de taşıyacaktır deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 3 oyun telefonu çok yakında gelecek

Ancak bunun tarihi henüz tam olarak bilinmiyor. Aracı isimle aracılığıyla Türkiye’ye de bir ihtimalle gelme ihtimali olan oyun telefonu, güçlü soğutma sistemiyle yılın en güçlülerinden olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın güçlü Mi 10 Pro modelinin içine bakıyoruz