reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi imzalı bütçe dostu hoparlör için indirim fırsatı

Xiaomi daha çok akıllı telefonlarıyla tanınsa da şirket aksesuarlarıyla da pazarda önemli bir yere sahip. Uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklarıyla başarılı olan Xiaomi’nin kablosuz hoparlörleri de pazarda satışta.

Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Speaker Mini olarak adlandırılan kompakt boyuttaki hoparlörün fiyatında indirim yapıldı. Piyasadaki fiyatı 259 TL olan hoparlör şu anda 189 TL’ye satılıyor.  182 gram ağırlığıyla bir akıllı telefon ağırlığında olan hoparlör bünyesinde barındırdığı 2.000 mAh kapasiteli pille 10 saate varan müzik deneyimi vadediyor. IP55 sertifikasına da sahip olan hoparlör bu sayede suya ve toza karşı da dayanıklı. Bluetooth 5.0 bağlantı noktasına destek veren hoparlör stereo deneyimine de imkan tanıyor. Pek tabii stereo deneyimi için hoparlörden iki adet satın alınması gerekiyor. Hoparlörde ayrıca yüksek hassasiyetli mikrofon yer alıyor. Mikrofon sayesinde hoparlör üzerinden gelen aramaları cevaplandırmak da mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi’den bütçe dostu kablosuz hoparlör arayanlara: Xiaomi Mi Outdoor Bluetooth Hoparlör Mini

Xiaomi imzalı hoparlör geniş bir aralık ve gelişmiş subwoofer deneyimi sunarak kompakt boyutta başarılı bir ses performansı vadediyor. 12 wattlık bir güç sunan hoparlör uygun fiyata kablosuz hoparlör satın almak isteyenler için iyi bir tercihe benziyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın