reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi LOG Tasarım

Xiaomi, küresel pazarlar için iki yeni Bluetooth hoparlör duyurdu

Xiaomi, küresel pazarlar için iki yeni Bluetooth hoparlör duyurdu. Bu ürünler Sound Outdoor ve Sound Pocket isimlerine sahipler.

İleride Türkiye’de de satılması olası yukarıda gördüğünüz yeni Xiaomi hoparlörler, farklı değil ancak şık görünüyorlar ve dış mekan kullanıma uygun birer seçenek oluyorlar. Sound Pocket modeli isminin de işaret ettiği üzere daha taşınabilir bir seçenek konumunda yer alıyor, Sound Outdoor ise daha büyük bir model olarak oldukça yüksek ses verebiliyor. Üç farklı renkte tasarlanan Bluetooth hoparlör, 2.600 mAh bataryası ile yüzde 50 ses seviyesinde 12 saat müzik keyfi sunabiliyor. Sound Pocket ise aktarıldığı kadarıyla yüzde 40 ses seviyesinde 10 saat müzik keyfi sunabiliyor. Küresel fiyatları henüz paylaşılmayan hoparlörlerin Türkiye’de satılması da oldukça olası durumda ancak henüz bir doğrulama gelmiş değil. Bu arada Xiaomi dün de bir akıllı yüzük ile gündeme gelmiş, çünkü firmanın alt markası Black Shark da bir akıllı yüzük hazırlamıştı. Henüz tüm detayları verilmeyen Black Shark imzalı akıllı yüzük, çok yakında lanse edilecek ve firmanın resmi paylaşımına göre 2.2mm kalınlığında bir gövde ile karşımıza çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özel bir şarj kutusuna sahip olan ve firmanın iddiasına göre 180 günlük batarya ömrü olan cihaz, taşıdığı sensörler ile nabız, kandaki oksijen oranı vücut sıcaklığı ve fazlasını ölçebiliyor. Şu aşamada kaça satılacağı belli olmayan ve farklı renk seçeneklerinin sunulacağı açıklanan model, akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden haberleşecek ve yüksek ihtimalle bildirimleri titreşim üzerinden aktaracak. Bu aralar akıllı yüzük denildiği zaman akla yolda olan Samsung Galaxy Ring geliyor. Bu model için yazılım çalışmaları devam ediyor, ürünün en son “Samsung Battery Widget” içerisine eklendiği de aktarılıyor.

Xiaomi haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli