reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11X

Xiaomi Mi 11X serisi için yeni detaylar sızdı; peki seri bize gelir mi?

Xiaomi, Mi 11 ailesinin inanılmaz büyük hale getirme konusunda kararlı. Bu açıdan firmadan yakında Xiaomi Mi 11X serisi de geliyor.

Xiaomi Mi 11, Mi 11 Lite, Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra modelleri biliyorsunuz hali hazırda tanıtıldılar ve yurt dışında satıştalar.

İşte bunların eklenecek merak uyandıran Xiaomi Mi 11X serisi, resmi olarak 23 Nisan tarihinde tanıtılıyor.

Yeni seride aktarıldığı kadarıyla karşımıza Redmi K40 ve K40 Pro Plus‘ın üzerine kurulan Mi 11X ve Mi 11X Pro modelleri çıkacak.

Redmi K40 ve K40 Pro Plus, aslında başka pazarlarda POCO F3 ve Xiaomi Mi 11i olarak tanıtılan ve satılan telefonlar.

Telefonlarını farklı pazarlara farklı isimler altında götürmeyi seven Xiaomi, kafaları karıştırıyor ancak yine de sürece devam ediyor.

Bu arada son bilgilere göre Mi 11X ve Mi 11X Pro için 8 GB RAM + 128 GB ya da 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Kaynaklara göre firma bunlar haricinde depolama ya da RAM seçeneği kullanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11X serisi dikkat çekerken, Türkiye’ye hangi Mi 11’ler gelecek?

Mi 11X serisinin ilk aşamada sadece Hindistan‘a özel olması bekleniyor. Yani modellerin Türkiye’ye gelmesi şimdilik çok olası durmuyor. Ancak firmadan Türkiye’ye gelecek başka modeller var.

Resmi MIUI paylaşımlarına göre Türkiye’de yakında Mi 11 ve Mi 11 Lite satılabilir. Xiaomi Türkiye’nin ayrıca POCO X3 Pro ve POCO F3 telefonları da yakında Türkiye’ye getirmesi bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max