reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Max 3

6,9 inç ekranlı Xiaomi Mi Max 3 Türkiye satış fiyatı belli oldu

21 Eylül 2018

Xiaomi’nin temmuz ayında gün yüzüne çıkan 6,9 inç ekranlı modeli Xiaomi Mi Max 3‘in Türkiye satış fiyatı belli oldu. Ancak bu fiyat potansiyel alıcıları pek memnun etmeyecek gibi görünüyor.

Başlıktan da tahmin edebileceğiniz üzere Xiaomi Mi Max 3 büyük ekranlı akıllı telefon tercih edenler için öne çıkan modeller arasında  yer alıyor. Cihazın 2160×1080 piksel çözünürlüklü 6,9 inç IPS LCD ekranı bulunuyor. Sekiz çekirdekli Snapdragon 636 işlemci ve 4 GB RAM’den alan telefonun dahili hafızası 64 GB. Depolama alanı isterseniz hafıza kartı yardımıyla artırılabiliyor. Cihazın arka yüzeyinde 12 megapiksel ve 5 megapiksellik çift kamera bulunuyor. Önde ise selfie çekmeyi sevenler için 8 megapiksellik bir kamera yer alıyor. İlgi çeken bu model saniyede 30 kare 4K video çekebiliyor. 5.500 mAh kapasiteli pille gelen modelin üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında siyahi altın ve mavi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Max 3’ün 64 GB’lık versiyonunun yurt dışı satış fiyatı 252 dolar olarak açıklanmıştı. Aynı model n11.com üzerinden 3199 TL‘den alıcı buluyor. Bunun cihazın resmi mağaza satış fiyatı olmadığını belirtmekte yarar var. Mi Store fiyatı belli olduğunda onu da sizlere duyuracağız.

Video