reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Max 4 ve Mi Max 4 Pro

Xiaomi Mi Max 4 için ortaya çıkan önemli Redmi Note 7 detayı

Xiaomi Mi Max 4ortaya çıkan yeni bilgilere kamera konusunda Redmi Note 7’de kullanılan sensöre sahip olacak gibi görünüyor.

Merak uyandıran yeni model Xiaomi Mi Max 4geçtiğimiz günlerde teknik olarak detaylanmıştı. İşte bu detayların kamera tarafı kesinleştirilmiş gibi duruyor. Çünkü sağlam kaynaklara göre telefonun arkasında kesin olarak Redmi Note 7’de de kullanılan 48 megapiksel Samsung ISOCELL GM1 sensör yer alıyor. 48 megapiksel çözünürlükte fotoğrafları donanımsal değil yazılımsal olarak veren sensör, gördüğümüz kadarıyla güzel sonuçlar ortaya koyuyor. Bu da modeli almayı düşünenler için çok güzel duruyor. Ortaya çıkanlara göre Xiaomi Mi Max 4 tam 7,2 inç bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 4 GB / 6 GB RAM’den alacak telefon, 64 GB / 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip. Kutusundan Android Pie temelli MIUI 11 ile çıkacak denilen Mi Max 4, 5.800 mAh gibi çok büyük bir pille geliyor. Telefonun başlangıç fiyatı yaklaşık olarak 240 dolar seviyesinde olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Max 4 Pro hakkındaki detaylar ise şöyle;

Baktığımız zaman Xiaomi Mi Max 4 Pro, gücünü Snapdragon 675 işlemciden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alıyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri sunulacak model, ekrana entegre parmak izi sensörüyle geliyor. Önünde 20 megapiksel kamera yer alacak denilen Pro, arkasında ise çiftli ya da üçlü kamera barındırıyor. Bunun merkezinde gerçek 48 megapiksel Sont IMX586 sensör yer bulunuyor. Modelin kaça satılacağı henüz bilinmiyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çok yakında tanıtacağı katlanabilir modeli