reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix 2020 modeli böyle mi görünecek?

Akıllı telefon pazarının dev ismi Xiaomi, bu sefer “Mi Mix 2020” ile gündemde. Mi Mix ailesinin yeni üyesi için bir tasarım patenti ortaya çıktı.

Mi Mix serisine en son detaylarına burada yer verdiğimiz, yukarıda görebileceğiniz fütüristik Mi Mix Alpha modelini ekleyen Xiaomi, 2020’de bu serinin yenisini karşımıza çıkarabilir. İşte şimdilik Mi Mix 2020 olarak geçen bu akıllı telefon, alınan aşağıdaki patente bakılırsa etkileyici bir tasarımla yolda bulunuyor. Elbette bu tasarımın yüzde 100 kullanılacağı kesin değil. Ancak yine de oldukça olası olan bu tasarım, karşımıza yine neredeyse tamamen çerçevesiz bir telefonu çıkarıyor. Mi Mix serisinde çerçeveleri her zaman ince tutan firma, bu tasarımı ön kamera olmadan hazırlanmış. Bunun yerine arka kamera modülüne büyük sayılacak bir ekran koyan Xiaomi, böylelikle selfie kamerasına olan ihtiyacı ortadan kaldırmış gibi görünüyor. Arkasında çiftli kamera bulunan patenti alınan Mi Mix 2020, bu tasarımla gelirse çok ses getirebilebilir gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Mix 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix 2020 gerçekten bu yıl karşımıza çıkar mı?

Firmanın 2020 bitmeden mutlaka herkese yönelik bir Mi Mix tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. Herkese diyoruz çünkü biliyorsunuz Mi Mix Alpha aşırı yüksek fiyatıyla çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyordu. Aynı zamanda aktif olarak satışa da çıkmayan cihaz, adeta bir hayal olarak kaldı. Ancak firmanın Mi Mix serisinin öldürme gibi bir planı bulunmuyor. Bu açıdan önümüzdeki aylarda sürpriz bir cihaz kesinlikle bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni amiral parçalarına ayrıldı