reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Pad 5

Xiaomi Mi Pad 5 serisi için yapılan son dakika sızıntıları

Xiaomi’nin Android tablet pazarında ses getirecek Xiaomi Mi Pad 5 serisi için yeni bilgiler gündeme gelmeyi sürdürüyor.

Xiaomi Mi Mix 4 ile beraber 10 Ağustos tarihinde gelecek Xiaomi Mi Pad 5 Android tablet serisi, daha önce de aktardığımız üzere Mi Pad 5 Lite, Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro modellerinden oluşuyor.

Tabletler en son sekiz farklı hoparlör taşıyor ve Dolby Vision ile Dolby Atmos destekleriyle geliyorlar haberiyle ses getirmişti. Şimdi ise ürünlerin kutuları ortaya çıktı.

Yukarıda gördüğünüz kutu direkt olarak Mi Pad 5 için hazırlanmış ve siyah ile beyaz olmak üzere iki farklı renkte tasarlanmış. Bu oldukça ince yapılı kutudan anlaşıldığı üzere ürünlerin kutusundan bir şarj cihazı çıkmıyor.

Ancak Xiaomi’nin bu konuda kişileri üzmesi beklenmiyor. Firmanın tabletlerden satın alanlara yüksek hızlı şarj cihazını ayrı olarak ücretsiz şekilde vereceği tahmin ediliyor.

Hemen aşağıda ise firmanın geçtiğimiz günlerde resmi olarak gösterdiği klavyeli kılıf yer alıyor. Bu kılıf tahmin edildiği gibi tabletin arka kısmını da koruyor ve katlanabilir yapıda.

Bu şimdilik yeşil ve siyah renkte geldiği bilinen kılıf ile tabletlerin arkasındaki kamera modülü de netlik kazanıyor. Xiaomi burada Mi 11 benzeri bir çoklu kurulum karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Pad 5 serisinde şu işlemciler olacak:

Serideki üyelerden Mi Pad 5 Pro, daha önce yapılan teknik sızıntılara göre gücünü Snapdragon 870 işlemciden alacak. Altta yer alan Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Lite modelleri ise Snapdragon 860 kullanılacak.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı