reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Airfryer 3,5 L

Xiaomi Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyede [Kasım 2023]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün fiyatı en düşük seviyeye geldi. Türkiye’de en çok satılan yağsız fritözlerden biri olan cihaz kullanıcıların sağlıklı ve az yağlı yiyecekler hazırlamasına olanak tanıyor.  Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan cihazda OLED bir ekran bulunuyor.

Kullanıcılar Xiaomi Mi Smart Air Fryer  modelindeki bu ekran üzerinden sıcaklığı kolay bir şekilde ayarlayabiliyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen Mi Smart Air Fryer, 3,5 litrelik bir hacim sunuyor. Çift hızlı fanın tercih edildiği cihaz donmuş gıdaların buzunu çözebiliyor. Meyveleri kurutma ve sebzeleri fermente etme özelliğine sahip olan Mi Smart Air Fryer’ın ısıtma gücü ise 1.400 watt. Cihaz içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. 24 saate kadar pişirmeyi destekleyen fritöz 7 katmanlı kompozit kızartma sepetiyle geliyor. Sepet çift katmanlı ve yapışmaz PTFE kaplama sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı. Kullanıcılar bu sepeti kolay bir şekilde temizleyebiliyor. Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif bulunuyor. Cihaz Mi Home uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Fritözün indirimli fiyatı ise 1.943 TL. Cihaz akıllı asistanlara da destek veriyor.  Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla ayda 342 TL ödeyerek de satın alabiliyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın